wpisz wyszukiwaną frazę
Kliknij, by przejść do postrony

budynki
jednorodzinne

SZANOWNI KLIENCI

Grupa Dekarska to firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszego klienta. W tej chwili mamy trzynaście punktów w całej Polsce, w dalszym ciągu rozwijamy naszą firmę tak aby nasi klienci byli profesjonalnie obsłużeni. Zapewniamy materiały pokryć dachowych najwyższej jakości, dbamy o to aby nasz klient w naszych punktach uzyskał dobra cenę, fachową obsługę, miał dostarczony materiał prosto na budowę. Natomiast wszystkie nasze punkty posiadają dobrze wyszkolone ekipy dekarskie i to jest priorytet firmy – zwięczenie naszego sukcesu. Kto zaufa firmie Grupa Dekarska dostanie dobry produkt, najlepszych fachowców do wykonania dachu, klient musi być pewien, że jego dach będzie służył na lata.

    To  firma jedna z nielicznych w Polsce, która dba o to aby klient dostał wszystko w jednym miejscu, czuł się pewien, że powierza swój dach w ręce fachowców z Grupy Dekarskiej oraz nasza firma prowadzi wiele składów fabrycznych najlepszych producentów: składy fabryczne „Koramic”, "Braas" oraz "Plannja".

    Jesteśmy również członkami Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, który działa na terenie całego kraju zrzeszając wykonawców i producentów.
    Serdecznie zapraszamy do naszych punktów w całej Polsce. Informację o oddziałach otrzymacie państwo na stronie internetowej www.grupadekarska.pl i dziękujemy za zaufanie.