Grupa Dekarska - pokrycia dachowe - montaż i renowacja

O nas

Rekomendacje

Logotyp firmy:V

Grupa Dekarska jest naszym długoletnim i zaufanym partnerem biznesowym, którego zawsze chętnie polecamy naszym klientom. Firma profesjonalnie świadczy zarówno doradztwo przy doborze produktów, a także usługi montażowe okien dachowych VELUX. Zarówno właściciele, jak i pracownicy firmy są mistrzami dekarstwa, którzy mają wieloletnie doświadczenie w realizacji przeróżnych projektów budowlanych. Przedstawiciele firmy są zawsze na bieżąco w trendach, nowościach i promocjach, a także działają społecznie na rzecz branży i środowiska dekarskiego – za co szczególnie ich cenimy.

Jacek Siwiński, prezes VELUX Polska

Logotyp firmy:P

Związki firmy Pruszyński Sp. z o. o. z Grupą Dekarską trwają nieprzerwanie od jej powstania, tj. od 2007r. Od samego początku ogromnie cenimy zaangażowanie, kunszt oraz rzetelne podejście Pracowników oraz Dekarzy związanych z tą organizacją. Grupa Dekarska jest cenionym Partnerem w biznesie oraz solidnym i terminowym płatnikiem.  Bardzo istotne - zrzesza w swoich szeregach profesjonalistów angażujących się w działania prospołeczne.

Współpraca z Grupą Dekarską zawsze układała się pomyślnie i liczę na jej dalszą owocną kontynuację.

Krzysztof Pruszyński Prezes Zarządu Pruszyński Sp. z o. o.

Logotyp firmy:R

Grupa Dekarska dla Ruukki Polska to długoletni i strategiczny Partner Handlowy. Nasza współpraca opiera się na zaufaniu i zrozumieniu wzajemnych potrzeb biznesowych, co jest gwarantem umacniania pozycji rynkowej obu spółek. Jasno zdefiniowana strategia działania Grupy Dekarskiej powoduje, że bez obaw angażujemy się w we wspólne działania promocyjne i handlowe z korzyścią dla inwestorów i wykonawców. Przed nami jeszcze wiele lat udanej współpracy.

Grzegorz Pucek, Business director. Roofing Central Eastern Europe

Logotyp firmy:B

Filozofia marki BMI Braas od lat jest niezmienna – dla nas dach to nie tylko materiał, ale zintegrowany system, w którym estetyka idzie w parze z niezawodnością i gwarancją bezpieczeństwa. Dlatego z pełnym przekonaniem podejmujemy współpracę z podmiotami, które myślą podobnie a jakość produktów i usług ma dla nich fundamentalne znaczenie. Do takich firm zalicza się Grupa Dekarska – rzeczywiście Grupa firm rodzinnych, małych i dużych o jednolitej filozofii działania rynkowego. Od początku jej istnienia, czyli od 13 lat, razem skutecznie rozwijamy rynek pokryć dachowych na terenie województw Mazowieckiego i Podlaskiego.

Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska

Kontakt

Dane kontaktowe tylko w sprawach dot. Grupy Dekarskiej

Adres Centrali

Grupa Dekarska Sp. z o.o.
ul. Królewska 42/2
05-822 Milanówek

Godziny pracy Biura Centrali

Poniedziałek - piątek:
8.00 - 16.00

E-mail do Biura Centrali

Tylko w/s dot. Grupy
biuro@grupadekarska.pl


Ponad 100
współpracujących ekip


1 000 000 m2
sprzedanych pokryć
dachowych rocznie


Składy fabryczne


Firma rodzinna


Członek
wspierający PSD